Montaż LPG w Luksusowym Lexusie GS300 3.0 249KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS DI

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Добавлено от Dosakan
8 Просмотры

Описание

Lexus GS 300 z silnikiem 3.0 249KM 2006r z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz dedykowaną instalacją PRINS VSI-2.0 DI. Dzięki Energy Gaz Polska klient będzie mógł cieszyć się oszczędnościami na poziomie 330zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! Lexus na gazie sprawuje się wprost doskonale, w pełni zachowując moc silnika i komfort jazdy. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Lexus GS300
Rok produkcji: 2006
Silnik: 3.0 249 KM
Instalacja LPG: Prins Direct VSI-2.0 DI
Spalanie PB: 14 litrów
Spalanie LPG: 16 litrów LPG + PB
Oszczędność dzięki LPG: 330 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 7500 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 22 700 km

Lexus GS300 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja Prins VSI 2.0 DI kosztuje jedynie 7500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 22 700 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Lexusa na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! :) Średnie spalanie benzyny - 14 litrów, a LPG tylko 16 litrów LPG + PB co przyniesie Właścicielowi 330 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 Litrowy zapewni zasięg auta na LPG - około 270 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Lexusa! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Lexusa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Lexus! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Lexus na gaz to niesamowite oszczędności - wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Lexusa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Lexusa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Lexusa i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Lexusa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Lexus TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Lexus w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli jak Lexusa: ES, GS, GX, IS, LS, RX, SC!

Słowa Naszych Klientów "Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom" dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!
Категория
Зарубежные автомобили

Написать комментарий